Łazienka, miejsce w którym zaczynamy każdy dzień. Nie służy tylko do higieny osobistej ale również higieny ducha.

Baterie łazienkowe

Właściwy wybór baterii to podstawa każdej funkcjonalnej łazienki. Uzupełnia również jej wysoki poziom estetyczny.
więcej inspiracji
Oprócz wyglądu przy wyborze baterii należy się kierować również jej żywotnością, odpornością powierzchni, a głównie praktycznością sterowania. Baterie należą do najbardziej obciążonych mechanicznie elementów wyposażenia łazienki.

Możecie wybierać z szerokiej oferty stojących, ściennych, praktycznych dźwigniowych, podtynkowych czy atrakcyjnych kurkowych baterii w stylu retro. W ofercie nie brakuje również nowoczesnych baterii termostatycznych oraz czujnikowych, które podnoszą komfort użytkownika, a jednocześnie oszczędzają nasz portfel. Wystarczy wybrać.
pokazać w e-shopie

Akcesoria łazienkowe

Jeżeli chcesz doświadczyć poczucia luksusu oraz wyjątkowości w swojej łazience, wyposaż ją w odpowiednie akcesoria łazienkowe.
więcej inspiracji
Niezależnie od tego, czy masz dużą albo małą łazienkę, zawsze znajdzie się miejsce na akcesoria. Dodakti te są bardzo praktyczne, a zarazem estetyczne. Ponadto na akcesoria marki SAPHO zapewniamy wysokie gwarancje. Podziel lazienkę na strefy i umieść do nich odpowiednie akcesoria, dzięki temu twoja łazienka będzie wyglądać doskonale!
pokazać w e-shopie

Meble łazienkowe, lustra

Wysokiej jakości meble łazienkowe nie tylko podkreślają oryginalny wygląd twojej łazienki, dzięki nim uzyskasz także praktyczne miejsce na odkładanie lub schowanie potrzeb toaletowych i poczujesz maksymalny komfort w codziennym użytkowaniu łązienki.
więcej inspiracji
Meble łazienkowe są specjalnie zaprojektowane, aby były odporne na wilgoć , pary wodne oraz zmiany temperatury.

W większości są preferowane proste rozwiązania w naturalnych odcieniach. Dzisiejsze trendy wyraźnie przemawiają na rzecz mebli z drewna lub jego imitacji. Coraz większą popularność zyskują blaty pod umywalki z naturalnego kamienia lub cenowo dostępniejszego sztucznego kamienia. Oprócz materiału i koloru jest ważny również styl, który powinien nawiązywać do baterii oraz akcesoriów łązienkowych. pokazać w e-shopie

Umywalki

Umywalka często decyduje o stylu całej łazienkii. Odpowiedni wybór umywalki może stworzyć w Twojej łazience pozytywną przestrzeń emocjonalną.
więcej inspiracji
Do Waszej dyspozycji mamy szeroką gamę designowych umywalek, z których możecie wybierać. Do top materiałów należą ceramika, kompozyt, szkło i kamień. Wybierać możecie z szerokiej oferty kolorów i kształtów, które spełnią Wasze oczekiwania. Zależy tylko od Twojej koncepcji czy wybierzesz nowoczesną umywalkę umieszczoną na blacie, tradycyjną naścienną umywalkę, czy maksymalnie praktyczną umywalką, która zostanie umieszczona na wymarzonej szafce łazienkowej.
pokazać w e-shopie

Wanny

Owalna albo kanciasta, klasyczna czy popularna wolnostojąca? Wanna musi być przede wszystkim wygodna.
więcej inspiracji
Wanna napełniona gorącą wodą i bogatą pianą bywała przywilejem królów i szlachty. Dzisiaj może prawie każdy kiedykolwiek relaksować w ten sposób i cieszyć się komfortem własnej łazienki.

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy nowoczesnych wanien. Aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów, trzymamy w ofercie różnorodność kształtów, kolorów, wielkości oraz elementów wyposażenia dodatkowego. Wanna, to miejsce, gdzie możesz wygodnie odpocząć i pozbyć się codziennego stresu. Można sobie wyobrazić idealną łazienkę bez wanny?
pokazać w e-shopie

Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe mogą mieć wiele wzorów i kształtów.
więcej inspiracji
Oferta kabin prysznicowych jest szeroka, tak samo jak wiele wariantów, które musimy rozważyć przed instalacją. Przede wszystkim musimy określić nasze preferencje, tak samo jak możliwości przestrzeni, w której ma znajdować się kabina, a następnie przyjrzeć się z bliska oferowanym na rynku modelom. Nagrodą za precyzyjne zaplanowanie nam będzie funkcjonalna kabina, która będzie służyć przez wiele lat.

Najpopularniejszym typem są półokrągłe kabiny prysznicowe ze względu na wygląd jak również przestrzeń wewnętrzną.
pokazać w e-shopie

Grzejniki

Jeżeli nie jesteś miłośnikiem hartowania, docenisz w swojej łazience również stylowe grzejniki.
więcej inspiracji
Czy wiedzieliście, że temperatura w łazience powinna być wyższa niż w pozostałej części domu? Odrębne ogrzewanie łazienki przyczynia się nie tylko do zwiększenia komfortu, ale także do zdrowego pobytu w łazience. Napewno nie należy lekceważyć jego funkcji i przeznaczenia.

Nasze grzejniki wyróżniają się nie tylko wysoką funkcjonalnością ale także połączeniem prostej elegancji, niezwykłych kształtów oraz szerokiej gamy kolorów i materiałów. pokazać w e-shopie

Katalogi do pobrania lub bezpłatnie do twojej skrzynki pocztowej!

Skorzystaj z możliwości pobrania lub wirtualnego przeglądania naszych katalogów. Wybrane katalogi możesz zamówić, a my je wyślemy na twój adres, zgodnie z aktualną dotępnością.

wysłać gratis

thumb
SAPHO, łazienki profesional
Stylowo wyposażona łazienka? Nowoczesne i popularne akcesoria? Nie ma problemu! Masz do dyspozycji 516 stron z wyposażeniem łazienek, które zapewnią wyjątkowy i stylowy wygląd łazienki.
(516 stron )
thumb
SAPHO, Łazienki
Zamierzasz wyremontować łazienkę? Ten katalog będzie dla Ciebie źródłem inspiracji.
(212 stron )
Odwiedź nas