"Ponad 32 lata staramy się być wiarygodną firmą, która nie koncentruje się tylko na krótkotrwałych sukcesach. Dobra współpraca oraz uczciwe relacje z naszymi klientami są dla nas zawsze obowiązujące. 
Jesteśmy z Wami już od roku 1991."
Jiří Ježek - właściciel
Pierwotnie rodzinna firma SAPHO z siecią punktów sprzedaży detalicznej z wyposażeniem łazienkowym stopniowo przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z wyłącznie czeskim kapitałem, obecnie zajmuje się przeważnie dystrybucją hurtową. Siedziba firmy znajduje się w Libeznicach niedaleko Pragi.
Nasza spółka dystrybuuje wyposażenie łazienkowe partnerom na terenie całej Czeskiej Republiki, 40% naszego towaru eksportujemy za granicę. Marka SAPHO reprezentuje tradycję, jakość, zadowolonych klientów i dobre ceny.
Posiadamy 2 własne studia łazienkowe. Z wykorzystaniem sieci dystrybucyjnej partnerských sklepów oraz własnego e-shopu dystrybujemy asortyment nie tylko z własnej produkcji , które projektujemy w własnym Centrum designowym, ale także produkty od ponad 150 producentów. Jednocześnie oferujemy wyłączność na produkty marki Sapho, Aqualine i Polysan.
W naszych studiach łazienkowych mamy na ekspozycji szereg boksów z płytkami i wyposażeniem łazienkowym. Ekspozycje regularnie odnawiamy.
Posiadamy 3 zakłady produkcyjne i 4 magazyny o łącznej powierzchni większej niż 21.000 m². W zakładzie we Zdibach koło Pragi produkujemy meble łazienkowe. Pozostałe dwa zakłady specyfikują się na produkcję wanien, brodzików. Towar dystrybuujemy z naszego magazynu centralnego w Libeznicach. Płytki znajdują się w magazynie w Příbrami.